Partneri i Selës kërkon luftë

Kur të gjithë i druhen luftës, është deputeti i partisë “E Majta”, Borislav Krmov ai që ka kërkuar që të ketë luftë, njofton indeks.mk

Nëpërmes një statusi në “facebook”, Krmov ka thënë se lufta e le nën hije qetësinë, njejtë sikurse nata e mbulon ditën.

Partneri i Selës ka thënë se paqja është vdekjeprurëse.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Punëtorët e Ferronikelit para kolapsit, të enjten protestë para Qeverisë së Kosovës

Story i radhës

Osmani në takim me ish-ambasadorët në Sofje: Çdo sugjerim dhe reflektim është i mirëseardhur dhe i dobishëm

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish