Partneri i Adriana Matoshit tejet i përkushtuar ndaj saj

Partneri i aktores vazhdimisht po i shpreh dashurinë e madhe me veprime të vogla.

Adriana Matoshi dhe Keith po shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Partneri i aktores po shihet tejet i përkushtuar ndaj saj.

Së fundi, ka publikuar një imazh të Adrianës në storyn e tij në Instagram teksa i bërë tag duke i vendosur edhe një emotikon trëndafil me ngjyrë të kuqe.

Siç duket i ka pëlqyer kjo fotografi e saj aq shumë sa për ta vendosur në Instagramin e tij.

Ndryshe, Adriana Matoshi po vazhdon fushatën e saj për zgjedhjet e 14 shkurtit ku po garon si deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Image

 

Ngjarja paraprake

Turqi, 117 të vdekur dhe 8.102 raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Vëllezërit Ibrahim dhe Mustafa Domi, bënin edhe roje në vitet më të rënda, ja arsyeja!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian