Paraqitje solide e Shaqirit, ky është vlerësimi i ekspertëve për të

Besohej se do të largohej nga Liverpooli, por nuk ndodhi ashtu.

Xherdani Shaqiri mbeti në “Anfield”, përkundër minutave të pakëta që i kishte në dispozicion.

Megjithatë, duket se këto minuta të pakëta morën fund sot. Kjo pasi Jurgen Klopp i besoi atë një ndeshje të plotë.

Ai ishte i pranishëm në fushë ndaj Midtjylland që nga vërshëllima e parë e deri në atë të fundit të gjyqtarit.

Ndërkaq, sipas ekspertëve të “whoscored”, ai u vlerësua me notën 6.7, që konfirmon paraqitjen solide të djaloshit nga Zhegra.

Image
Ngjarja paraprake

Drejtori sportiv i Juventusit kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes

Ngjarja e ardhëshme

Irani përfshihet në konfliktin armeno-azer, plani do t’i paraqitet Putinit dhe Erdoganit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian