Parakalimi i gabuar, plagosen tre persona në Lezhë

Plagosen tre persona në Lezhë.

Tre persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin Milot-Lezhë pasditen e sotme.

Një automjet tip “Benz” ndërsa lëvizte me shpejtësi ka tentuar të kryejë një parakalim e për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me 2 automjete të tjera që ishin të parkuar në sheshin e një lokali.

Për pasojë 3 persona kanë marrë lëndime, njeri ndodhet në gjendje më të rëndë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetime.

Ngjarja paraprake

Protestuesit rrëmbyen shtatë oficerë policie në Pakistan

Ngjarja e ardhëshme

Shala i shqetësuar: Kush e bëri këtë zezë? 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian