Paraburgim për policin në Kavadar që abuzoi me djalin e tij 17 vjeçar

Gjykata themelore në Kavadar ka shqiptuar paraburgim prej 30 ditëve për policin nga Kavadari, i cili ka dhunuar seksualisht djalin e tij 17-vjeçar.

Sipas të dhënave policore, polici 50 vjeçar kishte abuzuar me djalin e tij dhe se ai së fundi është denoncuar.

Gjykata Themelore në Kavadar sot ka marrë vendim për paraburgim.

Story i mëparshëm

Soreca rikthehet si ambasadori i ri i BE-së në Tiranë

Story i radhës

Ali Ahmeti i ftuar në promovimin e librit “Mes një ëndrre të bukur, si një përrallë”, nga poetja gostivarase, Berinika Arsllani

Të fundit nga