Para pikës së vaksinimit, turmë e madhe dhe pa distancë

Edhe sot në vendin tonë vazhdon vaksinimi masiv i popullsisë kundër virusit korona.

Në pikën më të madhe të vaksinimit shihet grumbullimi i madh i njerëzve dhe pa distancë.

Kujtojmë që në vendin tonë sot filloi imunizimi masiv edhe me vaksinën kineze të “Sinofarm”.

Ngjarja paraprake

Samsung ndalon së përditësuari Galaxy S8 dhe S8+

Ngjarja e ardhëshme

Williams, do të jetë një yll edhe në ring

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian