Papu Gomez zbulon pse Ilicic ra në depresion

Futbollisti slloven Josip Ilicic humbi fundin e sezonit të kaluar sepse nuk ishte gati të luante për shkak të problemeve private.

Për shkak të problemeve, Atalanta ishte pa të në Ligën e Kampionëve dhe në fund të sezonit në Serie A.

Mediet italiane raportuan se Ilicic kishte probleme private dhe se ai ishte tronditur nga gjithçka që ndodhi rreth pandemisë së koronavirusit. Ai dyshohet se madje mendoi t’i jepte fund karrierës së tij.

Sidoqoftë, ai arriti të shërohej dhe së fundmi u kthye në fushë. Papu Gomez foli për këtë temë .

“E vërteta e vetme është se Ilicic kishte koronavirus dhe ra në depresion. Ka raste kur gjëra të ndryshme ju kalojnë në kokë dhe është vërtet e vështirë. Gjëja më e rëndësishme është që ai u rikuperua dhe tani gjithçka është në rregull me të”, tha Gomez.

Ngjarja paraprake

Kryeparlamentari turk takon presidentin e Republikës Turke të Qipros Veriore

Ngjarja e ardhëshme

Tre gjyqtarë lirohen nga akuzat për shkak të moskryerjes së hetimeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian