Papu Gomez drejt largimit nga Sevilla

Aventura e Papu Gomez te Sevilla mund të mbyllet ende pa u mbushur 6 muaj.

Sipas raportimeve nga Spanja, klubi andaluzian po mendon shitjen e argjentinasit i cili nuk ka bindur në këto muaj duke u aktivizuar pak edhe nga trajneri Lopetegui.

Për Gomez, oferta ka edhe nga Italia dhe Lindja e Mesme.

Ndërkohë që Sevilla kërkon ta zëvendësoje me francezin Florian Thauvin që synon ta marrë nga Marseille.

Ngjarja paraprake

Chelsea nuk planifikon shitjen e Wernerit

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti i Pakistanit dhe ministri i Mbrojtjes rezultojnë pozitiv në COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian