Ngjarja paraprake

Ilir Beqaj i përgjigjet gazetarit për ligjin “Për metrologjinë”: 5 të pavërtetat e tij, publiku vlerëson se kush është “lubrifikuar”

Ngjarja e ardhëshme

“Donnarumma, Zlatan dhe Calhanoglu janë zemra e Milanit, e duam Europa Leaguen”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian