Pamjet, plas sherri në shkollë, vajzat i përplasin kokën në mur njëra- tjetrës

Një sherr mes disa vajzave ka ndodhur këtë të martë në zonën e ‘freskut’ në Tiranë, ku nuk kanë munguar goditjet me shkelma, grushte e kapje flokësh.

Sherri i filmuar nga një kamera amatore ka ndodhur nën grumbullin e disa nxënësve.

Në video shihet sesi vajzat qëllojnë njëra tjetrën, ndërsa në një moment një nga vajzat i përplas kokën në mur tjetës.

Ngjarja paraprake

Dimitrov: Maqedonia e Veriut ka bërë progres dhe mundemi dhe duhet të jemi të kënaqur nga vlerësimi i përgjithshëm i KE-së (PLT)

Ngjarja e ardhëshme

Prioritetet e Barcelonës për afatin kalimtar të janarit: Transferimi i Depayt dhe Garcias

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian