Pamjet/ Plas sherri në fund të derbit, perleshen lojtarët

Një përplasje masive u regjistrua në fundin e derbit mes Tiranës dhe Partizanit.

Ashtu si edhe në derbin e kaluar, edhe në këtë përballje, protagonistë ishin Albano Aleksi dhe Valentino Murataj që ndezën gjithçka.

Në këtë moment më pas nisi dhe përplasja masive, teksa i papërmbajtshëm dukej dhe braziliani Patrik.

Nuk munguan edhe disa tifozë që u futën në fushë, por për fat të mirë gjithçka u normalizua.

Pamjet mund ti ndqni KETU

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pse është më e vështirë të bëjmë miq të rinj kur jemi të rritur?

Story i radhës

Pinjanjoli: Jam shtatzënë, klubi nuk do të më paguajë më

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish