Pamje virale të momentit kur Ibrahimoviç thyen xhamin e autobusit të skuadrës

Zlatan Ibrahimovic është fenomenal përkundër moshës së tij. Pas fitores kundër Atalantës ai takoi të gjithë shokët e skuadrës për t’i përgëzuar, edhe pse vetë nuk luajti.

Suedezi po e shijon atë që shokët e tij po bëjnë në fushë dhe ai po e jep kontributin e tij edhe pa luajtur, për shkak të lëndimeve të fundit.

Adrenalina e tij është e pashmangshme dhe një video para ndeshjes është bërë virale.

Teksa autobusi i futbollistëve po shkonte në “San Siro”, 40-vjeçari po festonte nga brenda dhe me grushte ai arriti të thyente xhamin e përparmë të autobusit. Video sigurisht u bë virale më pas.

Rossoenrët shënuan fitore 2-0 ndaj La Deas, duke prekur kështu me një dorë Scudetton.

Ndeshjen e fundit Milani e luan në udhëtim te Sassuolo dhe një barazim mund t’i sigurojë titullin.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

2 ‘sekrete’ që duhet të dini, para se t’i kërkoni partnerit të ndryshojë diçka te vetja e tij/e saj!

Story i radhës

Ademi nga BDI: A mos vallë anketat ju kanë frikësuar, se BDI vazhdon të rritet?

Të fundit nga