Pamje nga stuhia e fuqishme që goditi sot Lipjanin

Reshje të mëdha të shiut dhe breshërit kanë rënë të hënën pasdite mbi vendin tonë.

Në qytetin e Lipjanit reshjet kanë shkaktuar vërshime në rrugë.

Por, në këtë qytet ka pasur edhe stuhi të fuqishme pamjet e së cilës i sjell “Lipjani News”.

Pajmet: 

 

Ngjarja paraprake

Pandev lamtumirë kombëtares, por a do të varë këpucët në gozhdë?

Ngjarja e ardhëshme

Ahmeti: Jemi të angazhuar fuqishëm për sundim të mirëfilltë të ligjit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian