Pamje nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare

21 korriku po shënohet si datë e rëndësishme në jetën e Edita Sopjanit.

Këngëtarja po kurorëzon me martesë lidhjen e saj disa vjeçare.

Tanimë janë publikuar edhe fotografitë e para nga dasma, ku çifti po duken të mrekullueshëm, teksa ia kanë hedhur valles.

Image

Pamje nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare

Sopjani në një intervistë ka bërë të ditur se Afrim Muqiqi do jetë këngëtari i cili do argëtojë të ftuarit në dasmë.

Madje, këngëtarja zbuloi se dasma e saj nuk do ketë shumë të ftuar, përfshirë vetëm rrethin e ngushtë familjarë dhe shoqërinë e ngushtë.

Image

Pamje nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ismajli: Është nder i madh të stërvitesh nga një kampion si Thiago Motta

Ngjarja e ardhëshme

Humb jetën i riu, motori përplaset me makinën në rrethrrotullim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian