Pamje dramatike/ Roja bregdetare humb jetën e vet për të shpëtuar atë të dy fëmijëve

Videoja e postuar në rrjetet sociale tregon një moment dramatik ku një nënoficer 40-vjeçar është përpjekur në dallgët e detit për të shpëtuar dy fëmijë.

Shefi i dyte i rojës bregdetare të Milazzo, Aurelio Visalli me gjithë valët e tërbuara dhe erën e fortë dje në mëngjes nuk hezitoi të zhytej në det për të shpëtuar dy fëmijët 15 dhe 13 vjeç.

Fatkeqësisht ai nuk arriti të shpëtone vete pasi nuk kishte më forcë për t’u kthyer në breg.

Ngjarja paraprake

Navalny thotë se Merkel e vizitoi në spital

Ngjarja e ardhëshme

United futet fuqishëm në garë për transferimin e Kantes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian