Pamela Anderson tregon shumë teksa fotografohet e shtrirë në shtrat

Pamela nuk i lë pas dore provokimet në Instagram.

Për Pamela Andersonin vitet janë vetëm numër, e këtë e tregon përmes postimeve në rrjete sociale.

Ajo vazhdon të qëndrojë në top-formë për vite me radhë, kurse linjat trupore i tregon në fotografitë joshëse që i ndan me ndjekësit.

Në foton e fundit, modelja shihet e veshur me një fustan të shkurtër, në të cilin tregoi shumë gjoksin dhe këmbët.

Përveç fotografive atraktive në shtrat, Pamela para pak ditësh bëri bujë me fotot gjysmë e zhveshur në kuzhinë.

Kujtojmë se Pamela Anderson ka statusin beqare, pas ndarjes nga Jon Peter,  vetëm 12 ditë pas martesës.

Image
Ngjarja paraprake

Publikohet lista zyrtare, Maqedonia me pesë shqiptarë kundër Kosovës

Ngjarja e ardhëshme

Kriza e Covid-19/ Turoperatorët turistikë listë kërkesash qeverisë: Situata rrezikon të gjithë ekonominë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian