Pak para mesnate, plaçkitet një laborator në Kumanovë

Një e punësuar në një laborator privat në Kumanovë ka raportuar në polici se nga objekti i janë marrë para. Ngjarja ka ndodhur pak para mesnate.

“Mbrëmë në ora 23:55 në SPB Kumanovë nga një punonjëse e laboratorit në rrugën “Pirinska” ka raportuar se në laborator janë futur me dhunë dhe i kanë marrë para”, ka thënë policia”, njofton Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arrestohet një 36-vjeçar në Koçan, kapet me lëndë narkotike

Story i radhës

Dita e gjysmëfinaleve

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish