Pak nga festa e ditëlindjes së Anita Haradinajt, kështu duket

Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen e 40-të.

Anita Muçaj Haradinaj sot feston ditëlindjen e saj të 40-të.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarë, miq.

Edhe motra e saj Lola kishte zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar motrën me rastin e ditëlindjes. E pikërisht ajo e publikoi edhe një foto nga festa e ditëlindjes së 40-të të saj.

“Mbretëresha e ditëlindjes”, ka shkruar Lola pranë postimit në Instagram.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday queen 💖 @amucaj

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Ngjarja paraprake

Erdoğan dhe Michel diskutojnë rreth Azerbajxhanit

Ngjarja e ardhëshme

Xherdan Shaqiri: Gjithmonë luaj me zemër dhe shpirt për Zvicrën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian