Paçarada: Është një moment i vështirë për ne

Edhe Leart Paçarada pati disa fjalë në intervistën e tij për shtyp pas ndeshjes.

Ndër të tjera, Paqarada pati edhe disa fjalë për Muriqin, Rrahmanin dhe Rashicën.

“Është një moment i vështirë për ne. Të gjithë duhet të jemi të bashkuar, të jemi një.

Kemi parë qe tifozët kanë ofenduar Rrahmanin, Rashicën dhe Muriqin. Kjo nuk është aspak e mirë. Unë jam krenar që i kam në skuadër. Ne jemi këtu falë tyre. Populli duhet të mbështesë skuadrën sepse kështu mund të kthehemi”- u shpreh Paçarada.

Ngjarja paraprake

Vajza e Yll Demajt me fustan të hapur tek gjoksi

Ngjarja e ardhëshme

Aksidenti me fatalitet në Prizren: 17 vjeçari po shkonte për të blerë harç, kur goditi për vdekje 5 vjeçarin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian