Pa ujë shfrytëzuesit e rrugës “11 Tetori” në Shkup

Shkup, 4 tetor 2020 (MIA) – Për shkak të defektit rrugor në një pjesë të rrjetit të furnizimit me ujë në rr.11 Tetori pn (në stacionin e autobusit para Tregut të gjelbër), është ndërprerë furnizimi me ujë i shfrytëzuesve të kësaj rruge në drejtim nga bulevardin. “Koço Racin” në rrugën “Dame Gruev”, afër Kuvendit dhe qendrës klinike të qytetit “Shën Naum i Ohrit”.

Nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime” paralajmëruan ndërprerjen e furnizimit me ujë, i cili filloi natën e kaluar në orë një, derisa defekti të largohet. sn/

Ngjarja paraprake

Ilir Hasani: Postimi për të pirë kafe në Prishtinë flet shumë, ju tregoj argumentet që posedojë

Ngjarja e ardhëshme

Imeri: Gjimnazi i Dibrës prej nesër me mësim onlajn

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian