Pa ujë disa rrugë në Shuto Orizarë

Shkup, 5 tetor 2020 (MIA) – Disa rrugë në Shuto Orizarë sot do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë, informojnë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”.

“Për shkak të punimeve në rr. ‘Uashingtonska’ 65, me furnizim të ujit do të jenë shfrytëzuesit e kësaj rrugore, ‘Çe Gevara’ dhe ‘Butelski Venec’”, kumtuan nga ujësjellësi i qytetit. Pa ujë këto rrugë do të jenë deri në përfundimin e aktiviteteve të punës. fb/

Ngjarja paraprake

Dy terroristë të kërkuar neutralizohen në Turqi

Ngjarja e ardhëshme

Mungon kapiteni Rrahmani, Challandes tregon dy emrat që mund ta bartin shiritin ndaj Maqedonisë së Veriut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian