Pa sutjena dhe të pasmet në planë të parë, Lynarita çmend fansat

Është një nga modelet më të njohura kudo në botën latine.

Lynarita Perez ka publikuar një foto mjaft seksi në Instagram.

Ajo shihet topless duke e mbuluar gjoksin me duar, ndërsa në pah ka vënë të pasmet bombastike.

Image

 

Ngjarja paraprake

A jemi popull që lehtësisht vëhet në “gjumë”?

Ngjarja e ardhëshme

Corona: Qytetet gjermane kërkojnë ndihmën e ushtrisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian