Pa rrymë nesër disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Shkup, 27 shtator 2020 (MIA) – Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov.

Siç informoi QRMK pas njoftimit nga EVN Maqedoni SHA, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08:30 deri në orën 16 do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve nga lagjja e uikend shtëpizave Jane Sandaski në komunën Studeniçan, ndërsa në periudhën prej orës 15 deri në orën 16 një pjesë e shfrytëzuesve nga fshati Vollkovë dhe një pjesë e shfrytëzuesve në komunën Gjorçe Petrov. fc/

Ngjarja paraprake

Turqia këtë vit u vizitua më shumë nga turistët gjermanë

Ngjarja e ardhëshme

Visar Aliu - futbollist i dalluar në Gjeneratën e Republikës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian