Pa rrymë elektrike nesër do të jenë këto komuna të Shkupit 

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov.

Siç informoi QRMK pas njoftimit nga EVN Maqedoni SHA, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08:30 deri në orën 16 do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve nga lagjja e uikend shtëpizave Jane Sandaski në komunën Studeniçan, ndërsa në periudhën prej orës 15 deri në orën 16 një pjesë e shfrytëzuesve nga fshati Vollkovë dhe një pjesë e shfrytëzuesve në komunën Gjorçe Petrov.

Ngjarja paraprake

Kek Shtëpie me Qumësht të Ngrohtë – Receta me Shijen Më të Butë

Ngjarja e ardhëshme

Arabia Saudite aktivizon sistemin nga i cili do të bëhen aplikimet për umre

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian