Pa këto dy gjëra, jeta do të ishte një gabim sipas Besa Kokëdhimës

Besa Kokëdhima është goxha aktive në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja bën shpesh postime duke qenë më afër fansave të saj përmes fotografive të ndryshme.

Së fundmi, Besa ndau një imazh nën të cilin shkroi: “Pa kafe dhe muzikë, jeta do të ishte një gabim”.

Ngjarja paraprake

Turqi, arrestohen 3 terroristë të cilët po përgatisnin sulm "sensacional"

Ngjarja e ardhëshme

​Kosovë - Moldavi, ky mesazh special do të shfaqet në tribunat e stadiumit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian