Ozil reagon pas humbjes turpëruese të Gjermanisë ndaj Spanjës: Koha për ta kthyer këtë lojtar

Gjermania u mposht me rezultat 6-0 nga Spanja në ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve.

Pas humbjes ka reaguar Mesut Ozil që ka kërkuar rikthimin e Jerome Boateng në Kombëtare.

“Koha për ta rikthyer Boatengin”, ka shkruar Ozili në rrjetet sociale.

Ozil dhe Boateng u “përjashtuan” nga Kombëtarja vitin e kaluar dhe kishte reagime të shumta për këtë.

Ngjarja paraprake

Vanessa tregon se është beqare, tregon detaje nga takimet me meshkuj

Ngjarja e ardhëshme

Izraeli sulmon forcat siriane dhe iraniane në Siri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian