Osmani shijon bukurinë magjepsëse të maleve të Sharrit

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, në kuadër të vizitave në komunat e vendit, sot viziton komunën e Dragashit.

Gjatë rrugës për në Dragash, ajo ka ndaluar për ta bërë një selfie dhe për të shijuar bukurinë magjepsëse të maleve të Sharrit.

Agjenda:

Ora 11:00 – Presidentja Osmani pritet në takim nga kryetari i komunës së Dragashit, Bexhet Xheladini;

Ora 11:40 – Presidentja Osmani viziton Asamblenë Komunale të Dragashit dhe do të mbajë fjalim.

Ora 12:10 – Presidentja Osmani dhe kryetari i komunës së Dragashit, Bexhet Xheladini deklarohen për medie.

Story i mëparshëm

Protesta në Himarë për Belerin, reagon Rama: Bindjuni ligjit

Story i radhës

Cilësitë e një gruaje të fortë, a e gjen veten?

Të fundit nga