Osmani në Tiranë në takime me kreun shtetëror të Shqipërisë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani do të qëndrojë për vizitë në Tiranë, ku do të takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, me nikoqirin e tij, Ministren për Evropë dhe Punë të Jashtme, Olta Xhaçka dhe Ministrin shtetëror për Diasporën, Pandeli Majko, ndërsa do të ketë takim edhe me Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Ngjarja paraprake

Real Madrid, gati 65 milionë euro për yllin e Inter-it

Ngjarja e ardhëshme

Mbretëri e Bashkuar, nga 15 shkurti karantinë e detyrueshme në hotele

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian