Osmani me Kurtin bashkë në Trepçë: Kushte të mjerueshme që kërkojnë trajtim urgjent

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti sot kanë vizituar ndërmarrjen Trepça në Mitrovicë.

Kandidatja për deputete, në kuadër të listës së Lëvizjes Vetëvendosje, Vjosa Osmani, ka publikuar në llogarinë e saj një foto me liderin e VV’së Albin Kurtin në ambientet e ndërmarrjes Trepça.

Ajo vlerësoi se kushtet në Trepçë janë të mjerueshme dhe se kërkojnë trajtim urgjent.

 “Në Trepçë – kushte të mjerueshme që kërkojnë trajtim urgjent”, ka shkruar ajo në një postim në “Facebook”, krahas fotografisë së publikuar me Kurtin.

Kujtojmë që të dy kanë ecur këmbë edhe në pjesën veriore të Mitrovicës.

Ngjarja paraprake

Teuta Arifi nuk do të refuzojë nëse propozohet përsëri për kryetare të komunës së Tetovës !?

Ngjarja e ardhëshme

Drejtori sportiv i Bayernit konfirmon interesimin në yllin e ri të Bundesligës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian