Osmani mban mbledhje duke marrë infuzion

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto
nga Kabineti i kryediplomatit Bujar
Osmani ku shihet se si ai pranon infuzion gjatë mbajtjes së mbledhjes .

Marketing

Ndryshe nga MPJ konfirmojnë informaiconin , duke shtuar se fotografia në fjalë është bërë gjatë javës së kaluar dhe se Osmani tani ndjehet mirë .

Story i mëparshëm

iOS 16 është instaluar në 70 përqind të iPhone në përdorim

Story i radhës

Arrestimet për komplotin e dyshuar në Gjermani

Të fundit nga