Oriola vjen tërësisht e zhveshur në setin e ri fotografik

16:16 | 19 Prill 2021

Foto: Insatgram

Oriola Marashi ka postuar disa fotografi në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat që përmendet për imazhet provokuese të cilat i publikon shpesh herë, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës.

Oriola së fundmi morri vëmendjen me imazhet e ndara nga seti i ri fotografik ku shihej e veshjen e zhveshur duke mbuluar trupin e saj me një pëlhurë plot shkëlqim ku i vinin në pah linjat e formësuara.

Menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Paralajmërohet rritje të çmimit të mishit dhe produkteve të tij

Ngjarja e ardhëshme

Shtatë të shëruar dhe asnjë rast i ri me covid në 24 orët e fundit në Malishevë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian