Oriola vjen me paraqitjen joshëse me të cilën vë në pah gjoksin

8:17 | 16 Prill 2021

Foto: Instagram

Oriola Marashi ka publikuar video në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me paraqitjen e saj ku shihej me fustanin e ngushtë ku i vinte në pah linjat e përsosura./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Mungon zyrtarizimi, Modric ka rinovuar me Real Madridin

Ngjarja e ardhëshme

Pogba i zemëruar: Gjithë lojtarët e Granadës u përpjekën të më nxirrnin jashtë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian