Oriola Marashi tërheq vëmendjen e veshur me të kuqe

Oriola Marashi ka publikuar disa Instastory ku duket provokuese.

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka vendosur ta ngacmoj edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve.

Oriola kishte publikuar disa Instastory nga mbrëmja e kaluar, ku po darkonte me shoqërinë e saj. Ajo mund të shihet e veshur me një bluzë ngjyrë të kuqe ku po i tregonte format e saja bombastike.

Modelja më pas publikoi një video tjetër ku shihet të ecte rrugëve, e duke pozuar për kamerën.

Oriola është mjaft aktive dhe e përndjekur në llogarinë e saj në Instagram ku mledh rreth 500 mijë ndjekës.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Gjobiten 592 persona, nuk respektuan masat anti-COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Casillas zgjedh mes Ronaldos dhe Messit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian