Operacion i madh policor në Tiranë, arrestohet Erzen Breçani

Shqipëria20 nëntor 2023

Kaosi në Kuvend/ Bardhi shkresë zyrtare Nikollës: Veprimet e mazhorancës do ti kishte zili edhe Koreja e Veriut me Kim Jong Un-in

Deputeti i PD-së, Gazment Bardhi i është drejtuar me një shkresë zyrtare Kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla dhe trupit diplomatik në Tiranë, ku e krahason sjelljen e mazhorancës me ato të diktatorit të Koresë së Veriut, Kim…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Samsung lançon Android 14 për seritë Galaxy S22

Story i radhës

Rohde: Kosova po përparon më shpejt se vendet tjera të rajonit drejt BE-së

Të fundit nga