Olta më e vendosur se kurrë për hakmarrje ndaj Luizit: Ma hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën

Pas eliminimit të Armaldo Kllogjerit nga loja, balancat në shtëpinë e Big Brother Vip kanë ndryshuar.

E prekur nga largimi i Maestros, Olta është shprehur e vendosur se do që të largojë Kiarën nga shtëpia.

“Luizi më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën. Do përpiqem. Unë do luaj fortë, do guxoj”, tha Olta gjatë darkës pas spektaklit mbrëmë.

Kujtjmë se Nita ishte banorja që hapi kutinë e Pandorës mbrëmë, ajo dërgoi në televotim Oltën, Kiarës, Kristin dhe Qetsorin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Operacion “blic” në Korçë, 3 të arrestuar për drogë

Story i radhës

Lajm i hidhur, vdes ish futbollisti i mirënjohur i Kosovës

Të fundit nga