Olta i gëzohet eliminimit të Efit nga BBVA, këto janë fjalët e saj për të

Shumë ngjarje interesante u zhvilluan edhe mbrëmë në spektaklin e Big Brother VIP Albania.

Ishin dy banorë që u eliminuan, i nominuari i javës Xhonatan dhe Efi, e cila hyri në nominim gjatë mbrëmjes.

Efi e cila doli hapur përkrah Luizit duke u përfshirë në debate të shumta me aktoren Olta Gixhari dhe të dyja nuk arritën të gjenin një gjuhë të përbashkët.

Largimi i saj duke se ka lumturuar Oltën.

“Morën pak zemër, doli jashtë pasi doli në krah të Luizit”, shprehet Olta.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

VV kërkon shkarkimin e bordit të KPMM-së, dyshime për dëmtim të buxhetit të shtetit

Story i radhës

Sonte luhet Derbi i Madoninës, formacionet e mundshme

Të fundit nga