Olta debaton me Kristin: U zgjove nga gjumi ti!

Olta ka debatuar me Kristin mëngjesin e sotëm.

Kristi i ka thënë se është Luizi që i jep hapësirë Oltës të ngacmojë atë.

Reagimi Oltës ka qenë i ashpër dhe me tone të larta.

Ajo i tha Kristit që Luizi nuk është askush që t’i japë hapësira ose ta ndalojë që ajo të thotë mendimin e saj ose të ngacmojë atë.

Olta ka thënë që është banore shumë e  rëndësishme në shtëpi dhe se hapësirën ja ka krijuar vetë vetes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Policia kroate kryen shpërthimin e kontrolluar të një mine kundër anijeve në qytetin e Rijekës, datonte nga Lufta e Dytë Botërore

Story i radhës

Shala shënon nga 20 metra, Shkëndija i afrohet kreut

Të fundit nga