Ohër, konfiskohet mbi 100 kilogram marijuanë

Mbi 100 kilogram marijuanë janë konfiskuar te varrezat e qytetit në Ohër.

Nga MPB-ja e kanë konfirmuar informacionin për MIA-n, por më shumë detaje paralajmërojnë gjatë ditës së nesërme.

Një pjesa e mediave njoftojnë se droga është gjetur te një shtetas turk në automjetin citroen.

Ngjarja paraprake

​Trump: Konflikti në Karabak do të zgjidhet lehtësisht

Ngjarja e ardhëshme

Xhaka dhe Mustafi me Arsenalin dëshpërojnë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian