Ofendoi policët në detyrë, arrestohet 47 vjeçari nga Banjica e Poshtme

Dje (19-nëntor) rreth orës 12.00, në rrugën “Majori Çede Filipovski” në Gostivar, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar e kanë arrestuar personin S.B. (47) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, i cili është sjellë në mënyrë agresive, ka refuzuar të identifikohet dhe ka ofenduar dhe nënçmuar zyrtarët e policisë gjatë kryerjes së detyrës në fushën e trafikut. Çështja ndaj tij është duke u shqyrtuar, pas çka do të pasojë parashtresë adekuate.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Jacinda Ardern: Bashkëpunimi i rëndësishëm për rimëkëmbje ekonomike pas COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Omletë Me Qepë Të Njoma Për Një Mëngjes Plot Shëndet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian