Objektivi kryesor i Manchester United

Manchester United kërkon të sistemojë mbrojtjen me një emër të rëndësishëm si Dayot Upamecano.

24-vjeçari francez po shkëlqen në radhët e Leipzig dhe ka përfunduar në radarët e klubeve më të mëdha si Manchester United, Real Madrid dhe Liverpool.

Djajtë e Kuq duan të shmangin konkurencën e madhe dhe mund të përshpejtojnë afrimin e mbrojtësit në merkaton e janarit duke paguar klauzolën afro 45 milionë euro.

Nuk do të jetë e lehtë për klubin anglez të bindë lojtarin pasi vetë ai ka kontakte me Zidane për një kalim te Reali edhe pse te Djajtë e Kuq ka optimizëm për një akord të mundshëm.

Ngjarja paraprake

Erdoğan: Është çështje nderi të qëndrojmë me sinqeritet kundër sulmeve ndaj profetit tonë

Ngjarja e ardhëshme

Këngëtari i famshëm: Nëse do të isha amerikan, do të votoja për Biden

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian