Obama lutet për shërimin e Trump

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama së bashku me gruan e tij i kanë uruar shërim të shpejtë presidentit të tanishëm, Donald Trump dhe Zonjës së Parë, pasi që janë prekur nga Covid-19.

Obama përmes një statusi në Facebook tha se edhe pse janë në mes të një beteje politike, duhet të kujtojmë që jemi amerikanë.

“Ne jemi të gjithë qenie njerëzore. Duam që të jemi të gjithë të shëndetshëm, pa marr parasysh partinë tonë”, u shpreh ai.

Ngjarja paraprake

Everton, Ancelotti thyen tabunë që zgjaste prej 80 vitesh

Ngjarja e ardhëshme

Mbrojtësi i Real Madridit, Carvajal jashtë fushave për një kohë të gjatë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian