“Numri i të vrarëve në Gaza dhe plagosja e ekipit të AA-së flasin për sulmet joproporcionale të Izraelit”

Ngjarja paraprake

Forcat izraelite plagosin 9 palestinezë gjatë protestës në Bregun Perëndimor

Ngjarja e ardhëshme

PD paraqet provat në KAS: Kishim përballë pushtetarë që vepronin si grupe të strukturuara kriminale. Vota u ble me 50 mijë lekë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian