Nuk përmbahet Sinan Hoxha, shan në mes të koncertit në SHBA

Artisti i mirënjohur shqiptar, Sinan Hoxha po vazhdon me pjesëmarrjen e tij në koncerte e mbrëmje muzikore.

E së fundmi ai mori pjesë në një koncert në SHBA.

Përkundër atmosferës, vëmendjen e morri një veprim i Sinanit, i cili u shpërnda nga fansat e u bë viral në rrjete sociale.

Teksa ai po këndonte, këngëtari nuk u përmbajt dhe shajti në mes koncertit.

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është mjaft aktiv në skenën muzikore.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kikia ngre shqetësimin e madh: E kuptoni që po përzëmë…

Story i radhës

Vazhdon vala e të nxehtit në Japoni, numri i të shtruarve në spital po rritet

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish