Nuk përmbahet këngëtarja nga Kosova: Dua të jem në krahët e Robert Berishës, është shumë…

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas shprehu një dëshirë tjetër.

E pyetur se në krahët e cilit mashkull, do të doje të ishe nëse ai do të ishte beqar?, Ukaj është përgjigur: “Në krahët e Robert Berishës, se është shumë tip karizmatik”.

Disa minuta më pas, Albulena e ka zgjedhur sërish Robert Berishën në një kuiz.

Moderatorja Ester Bylyku, e pyeti cilin do të zgjidhte të shkonte në Paris, Robert Berishën apo Shpat Kasapin, dhe përgjigja e Abulenës, vazhdonte të ishte: ROBERTI.

Ngjarja paraprake

Klubet e mëdha italiane në ndjekje të Mirlind Dakut

Ngjarja e ardhëshme

Merkel: Kërkesa për momentin - reduktimi i kontakteve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian