Nuk ndalet Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola kundër Luksemburgut

Të dy golat e Ronaldos janë shënuar nga penalltia.

Njëri në minutën e tetë dhe një tjetër në minutën e 13-të.

Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë me anë të Bruno Fernandes në minutën e 17.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Në Shqipëri shtohen alergjitë nga ushqimet, ja çfarë thotë alergologu i njohur

Ngjarja e ardhëshme

Tayna po duket krejt ndryshe në fytyrë

të fundit nga

Revolucioni i ri

Bota e futbollit po drejtohet gjithnjë e më tepër drejt teknologjisë. Duke

AlbanianEnglishMacedonian