Nuk ndalet Chelsea, realizon edhe golin e tretë ndaj Rennes

Skuadra e Chelseat tashmë pothuajse e ka siguruar fitoren ndaj Rennes, ndeshje kjo e vlefshme për grupin E.

“Blutë” e Londrës janë duke avancuar me rezultat 3-0 dhe golin e tretë e ka realizuar Tony Abraham në minutën e 50’ të ndeshjes.

Kujtojmë që Rennes po laun me një lojtar më pak pasi me karton të kuq u përjashtua mbrojtësi i krahut, Dalbert.

Ngjarja paraprake

Ramush Haradinaj reagon pas konfirmimit të aktakuzës ndaj Rexhep Selimit: Nuk ka gjyq që mund ta vë në dyshim përpjekjen tonë për liri

Ngjarja e ardhëshme

Kamenica angazhon logopedë për kopshte e shkolla

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian