“Nuk mund ta menaxhoj seksin, po frikësohem se e dashura do t’ma bëj të papriturën”

Një djalë 23-vjeçar, ka rrëfyer për “The Sun” se nuk po mund ta kënaqë të dashurën e tij në shtrat.

Ai ka thënë se po frikësohet se nga mos plotësimi i dëshirave në seks, ajo do të largohet nga ai, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

Nuk mund të performoj aq sa do të donte e dashura ime dhe kam frikë se ajo do të më largohet.

Ajo ka një dëshirë seksuale shumë më të lartë se unë dhe kjo po bëhet një problem që vërtet më shqetëson. Unë jam 23-vjeçar, ajo është 20-vjeçare dhe e mrekullueshme. Djemtë gjithmonë e vështrojnë atë.

Kemi katër muaj që jemi bashkë dhe ajo dëshiron vazhdimisht seks. Ajo bën shaka në lidhje me blerjen e një lodër seksi kur unë nuk mund ta menaxhoj seksin. E ndaj shakanë, por thellë kam frikë se ajo do të shkojë te dikush tjetër për këtë.

A ka ndonjë mënyrë për të rritur dëshirën time seksuale për të më ndihmuar të plotësoj nevojat e saj?

Përgjigjja e psikologes:

Shumë çifte kanë prirje të ndryshme seksuale. Nëse ajo dëshiron lodrat e seksit, mund t’ju duhet t’i freskoni teknikat tuaja.

Apo mund të jetë se ajo ka nevojë për siguri se ju e doni atë. Sa shpesh puthni dhe përqafoni veçmas kur ke seks?

Fletëpalosje ime elektronik “Si të emocionosh një grua në shtrat?” mund të ndihmoj./Botasot

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Balliu asiston por Vallecano mposhtet nga Betisi

Story i radhës

Tërmet në veri të Italisë

Të fundit nga