Nuk mori pjesë në primare, Voltana Ademi në krah të Berishës për prezantimin e Bardh Spahisë në Shkodër

schedule15:32 – 12 Shkurt, 2022

Voltana Ademi nuk pranoi të merrte pjesë si kandidate në primaret e organizuara nga mbështetësit e Berishës për të nxjerrë kandidatin e tyre në zgjedhjet e 6 marsit.

Megjithatë, ajo është aktualisht prezente në takimin që po organizon koalicioni “Shtëpia e Lirisë” në Shkodër për prezantimin e Bardh Spahisë si kandidatin e saj përballë Xhemal Bushatit të PD-së dhe Majlinda Angonit të PS-së.

Të pranishëm, krahas Ademit dhe Berishës janë edhe Belind Këlliçi dhe Arben Imami.

Vijon..

 

Story i mëparshëm

Bien infekimet me Covid-19 në Kosovë, sot 4 humbje jete

Story i radhës

Policia largon nga trafiku 11 automjete të transportit publik

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish