Nuk ka dyshim, Xhemi është mami më e bukur shqiptare

Xhemi Shehu është larguar nga ekrani, por jo edhe nga vëmendja e shqiptarëve që e deshën dhe e duan.

E bukur, rrezatuese, me sharm e stil. Kjo është bukuroshja për vite me radhë më e përfolur e ekranit.

Xhemi, e ka dëshmuar potencialin e saj si prezantuese dhe vajzë spektakli në shumë projekte të ndryshme, e së fundi në “Portokalli”, ku shkëlqente në çdo edicion.

Prezantuesja është nënë e dy djemve dhe ende mbetet ikonë e bukurisë, elegancës dhe stilit.

Image
Ngjarja paraprake

RMV/ Nesër protesta kundër digjitalizimit të librave

Ngjarja e ardhëshme

Testi: Dasmë pa maska dhe pa distancë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian