Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

E në foton e fundit edhe ajo shihet me njërin nga efektet e rrjeteve sociale, të cilave as Violeta nuk u shpëtoi dot.

Image
Ngjarja paraprake

Arabia Saudite hedh poshtë raportin e SHBA-së për vrasjen e gazetarit Khashoggi

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 300 persona të akuzuar për sulmin në Kongresin amerikan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian